Sužadėtuvių žiedai


Profesionalaus juvelyro Daliaus Kudabos rankomis kuriami unikalūs auksiniai, sidabriniai, platininiai sužadėtuvių žiedai. Sužadėtuvių žiedai gali būti klasikinio stiliaus, išlaikant precizikos, pritaikomumo ir dizaino santykį. Gaminami gali būti ir originalių, pagal individualų užsakymą meistro kuriamų išskirtinių faktūrų ar formų sužadėtuvių žiedai.

Sužadėtuvių žiedų gamybai naudojami brangakmeniai, tokie kaip briliantai, safyrai, smaragdai, rubinai. Sužadėtuvių žieduose gali buti inkrustuojami ir pusbrangakmeniai: topazai, akvamarinai, citrinai, įvairūs mineralai. Pasitelkiant profesionalumą ir kūrybiškumą, atsižvelgiame į kiekvieno Kliento individualius pageidavimus, lanksčiai deriname užsakymo detales ir per sutartą laiką kokybiškai įgyvendiname net reikliausių Klientų sumanymus.

Taupantiems laiką ir nenorintiems laukti ilgo gamybos proceso Klientams, galime pasiūlyti išsirinkti iš ekspozicijoje parduodamų sužadėtuvių žiedų su briliantais, safyrais ar kitais pusbrangiais akmenimis. .Kas kart atnaujiname ir papildome ekspoziciją sukurtais naujais sužadėtuvių žiedais. Garantuojame geros kainos ir aukštos kokybės santykį.

Norintiems gaminti žiedą pagal individualų užsakymą, aptariame svarbiausias detales ir iš studijoje eksponuojamų sužadėtuvių žiedų modelių padedame išsirinkti žiedo dizainą, aukso spalvą ar brangakmenio dydį. Jei pas mus nerasite Jums patinkančio žiedo dizaino, mes Jums padėsime sukurti ir įgyvendinti Jūsų idėją, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes.       
  Sužadėtuvių žiedas 1   Sužadėtuvių žiedas 2   Sužadėtuvių žiedas 3  
       
   Sužadėtuvių žiedas 4    Sužadėtuvių žiedas 5    Sužadėtuvių žiedas 6  
       
   Sužadėtuvių žiedas 7    Sužadėtuvių žiedas 8    Sužadėtuvių žiedas 9  
       
  Sužadėtuvių žiedas 10   Sužadėtuvių žiedas 11   Sužadėtuvių žiedas 12  

 
     
  Sužadėtuvių žiedas 13   Sužadėtuvių žiedas 14   Sužadėtuvių žiedas 15  
       
  Sužadėtuvių žiedas 16   Sužadėtuvių žiedas 17   Sužadėtuvių žiedas 18  
       
  Sužadėtuvių žiedas 19   Sužadėtuvių žiedas 20   Sužadėtuvių žiedas 21  
       
  Sužadėtuvių žiedas 22   Sužadėtuvių žiedas 23   Sužadėtuvių žiedas 24  
       
  Sužadėtuvių žiedas 25   Sužadėtuvių žiedas 26   Sužadėtuvių žiedas 27  
             
             

 

 
 
 
 
 
 
 

JUVELYRINIŲ PAPUOŠALŲ GALERIJA

Autoriniai juvelyriniai dirbiniai

 
         
   ŽIEDAI   AUSKARAI   PAKABUKAI   SAGĖS, SĄSAGOS