VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuvinių žiedų gamyba

       
  KLASIKINIAI   MODERNŪS   GINTARINIAI  
 


Juvelyro ir dizaino autoriaus Daliaus Kudabos kuriami išskirtiniai svarbiausios gyvenimo šventės aksesuarai – vestuviniai žiedai. Iš didelės vestuvinių žiedų pasiūlos galite išsirinkti klasikinio ar įmantraus stiliaus vestuvinius žiedus. Vestuviniai žiedai gaminami iš aukso, sidabro, platinos, inkrustuojami brangakmeniais, pusbrangakmeniais ar gintaru. Pagal individualius užsakymus kuriami blizgūs ar faktūriniai vestuviniai žiedai su briliantais ar gintaro inkrustacijomis, profesionalaus meistro rankomis liejami specialiai Jums.

Pagal pageidavimus gaminami balto, rausvo, geltono aukso vestuviniai žiedai, taip pat galimos įvairios aukso spalvų kombinacijos. Aukso spalvų kombinacijų žieduose gali būti stilingai įterpiamos ir unikalios faktūrinės variacijos, inkrustuojami briliantai ar kiti brangakmeniai, tokie kaip safyrai, rubinai ar smaragdai.

Pas mus rasite daug įvairių vestuvinių žiedų pavyzdžių, kuriuos galėsite apžiūrėti ir pasimatuoti tik atvykę pas mus į studiją. Kas kart papildome savo vestuvinių žiedų ekspoziciją naujais modeliais. Tai daryti mus įkvepia nuolatinis noras kurti, tobulėti.

Eksponuojami ir originalūs Daliaus Kudabos kurti vestuviniai žiedai su gintarais. Žieduose subtiliai ir meniškai panaudojami natūraliojo gintaro motyvai, kūriniuose paliekantys gilų gamtos pėdsaką, suteikiantys originalios estetikos ir modernumo.

Meistras pagamins vestuvinius žiedus ir pagal Jūsų asmeninius sumanymus bei kurtus eskizus. Visi gaminami vestuviniai žiedai – tai rankų darbo meno kūriniai, kurių gimimui reikalingas laikas, profesionalumas ir kokybiškos medžiagos.

 
 

JUVELYRINIŲ PAPUOŠALŲ GALERIJA

Autoriniai juvelyriniai dirbiniai

 
         
   ŽIEDAI   AUSKARAI   PAKABUKAI   SAGĖS, SĄSAGOS