ŽIEDAI SU BRANGAKMENIAIS, PERLAIS

Žiedų su brangakmeniais, perlais gamyba

Mums svarbu, kad mūsų kuriami žiedai su brangakmeniais turėtų kuo didesnę meninę ir materialinę vertę, todėl visi juvelyriniai papuošalai gaminami tik su aukštos kokybės tauriaisiais metalais, brangakmeniais ir pasitelkiant visą profesionalumą bei kūrybiškumą.

Žiedai su brangakmeniais kuriami pagal pasirinktą modelį ar individualius pageidavimus. Siūlomi geltono, balto, rausvo aukso ar jų kombinacijų žiedai, galimos netradicinės gintaro inkrustacijos žieduose.

Labiausiai išsiskiriantys juvelyro Daliaus Kudabos papuošalai – žiedai su gamtinės kilmės perlais inkrustuotais brangakmeniais. Visi pas mus parduodami brangakmeniai, mūsų pačių kruopščiai parenkami dalyvaujant tarptautinėse juvelyrikos parodose ar užsakomi tiesiogiai iš užsienio tiekėjų. Taip užtikrinama aukšta juvelyro autorinių darbų vertė.

Klasikinio stiliaus mėgėjams siūlomi subtilūs, svarių formų papuošalai su brangakmeniais. Ieškantiesiems originalumo, juvelyras pasiūlys netradicinių formų ir brangakmenių inkrustavimo derinius, ar subtiliai išreikštų formų stiliaus papuošalus. Savo juvelyriniuose papuošaluose meistras naudoja ir unikalius floristinius, gamtinius motyvus.

       
  Žiedas 1   Žiedas 2   Žiedas 3  
       
  Žiedas 4   Žiedas 5   Žiedas 6  
       
  Žiedas 7   Žiedas 8   Žiedas 9  
       
  Žiedas 10   Žiedas 11   Žiedas 12